Chciałabym Was bardzo gorąco zachęcić do wzięcia udziału w akcji szycia miśków i innych maskotek dla dzieci z Przedszkola Specjalnego w Krakowie (http://www.przedszkole100.pl/ )

Przedszkole to nie tylko zapewnia opiekę dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych, ale również prowadzi wszechstronną pracę rewalidacyjną i korekcyjną wspierając indywidualny rozwój dziecka.

Jak co roku Republika Marzeń Fundacji Anny Dymnej współorganizuje Dzień  Dziecka w Przedszkolu Specjalnym nr 100 na os. Uroczym w Krakowie.  Impreza odbędzie się 30 maja lub 6 czerwca (termin uzależniony jest od pogody). Wiele zaprzyjaźnionych firm i ludzi dobrego serca zaoferowało swoją pomoc. Dzięki nim zapewnione są atrakcje i poczęstunek.

 

 

Koordynatorka akcji, Pani Joanna Kowalska, zwróciła się o prośbą o  uszycie i przekazanie upominków dla dzieci. Zostaną one wręczone jako nagrody w konkursach organizowanych podczas imprezy.

Możemy więc zmobilizować swoje siły i uszyć zabawki dla dzieci. Wszystkie środki finansowe idą na ich rehabilitację i rzeczy najważniejsze życiowo. Na przyjemności nie ma miejsca. A marzenia tych dzieci są bardzo proste: kredki, malowanki, zabawki. Sprawmy więc, aby w Dniu Dziecka  miały one trochę radości. A wiem, że spora część z Was szyje cudne misie, maskotki i stworki 🙂

 

Osoby, które chcą uszyć pluszaka, proszone są o zgłoszenia na adres: redakcja@jakuszyc.pl

Zostało niewiele czasu, ale myślę, że wspólnie damy radę!

 

PLUSZAKI POWINNY DOTRZEĆ DO PRZEDSZKOLA DO 30 MAJA

 

Miśki należy przesyłać na adres:

Spółdzielnia Socjalna

„Republika Marzeń Mimo Wszystko”

Fundacji Anny Dymnej

Ul. Prof. Stefana Myczkowskiego 4

30-198 Kraków

Na nazwisko Joanna Kowalska

 

A tutaj możecie zobaczyć relację z imprezy organizowanej w ubiegłym roku

http://republikamarzen.org/portal/smw/16/1534/Swietujemy_Dzien_Dziecka.html

 

Proszę Was również, abyście przesłali tą informację dalej, zamieścili na swoich blogach. Z góry wszystkim chętnym dobrego serca dziękuję!

O rozwoju sytuacji będe informować Was na bieżąco:)

W razie pytań piszcie na podany adres mailowy.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA AKTUALNEJ STRONIE WWW.JAKUSZYC.PL