Galerie HandMade to miejsca, gdzie możesz kupić rzeczy z duszą, bo robione własnoręcznie. Wystarczy tam zajrzeć aby przekonać się, że są one niezwykle ciekawe i oryginalne. Nie spotkasz takich w masowych produkcjach.

Galerie są doskonałą alternatywą dla sklepów chociażby galerianych, gdzie mimo wszystko, a przede wszystkim mimo cen, króluje chińszczyzna i masówka.  Tak łatwo kupić coś i przekonać się, że na imprezie koleżanka ma dokładnie to samo.

Jeśli sama coś tworzysz i chciałabyś się przekonać, czy byłby popyt na Twoje produkty, naprawdę warto rozpocząć współpracę z takimi galeriami i wystawiać tam swoje dzieła. Może sprawi to Ci zwyczają radochę, że komuś podobają się Twoje rzeczy i chce je kupić. A może wachasz się, czy otworzyć właśny biznes – w galeriach możesz sprawdzić popyt rynkowy.


Galeri HandMade jest naprawdę sporo. Przedstawiam przegląd najbardziej znanych, internetowych galerii HandMade.


 ARTILLO

Artillo powstało z zamiłowania do rękodzieła i przedmiotów nietuzinkowych z myślą o tych, którzy znudzeni są banalnością przedmiotów oferowanych na półkach sklepowych i poszukujących oryginalnych prezentów dla najbliższych lub dla siebie.
 

DECOBAZAAR

 DecoBazaar – galeria nowoczesnego rękodzieła. W naszej ofercie znaleźć można piękne, ręcznie robione przedmioty, od biżuterii, przez artykuły do wnętrza, po ubrania i zabawki. Stawiamy na najwyższą jakość i ciekawe wzornictwo. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby zainteresowane tematyką handmade.

DECOLAB

 


Decolab powstał z myślą o ludziach kreatywnych, pragnących  wyrazić siebie poprzez swoją wizjonerską twórczość. Decolab jest miejscem gdzie znajdziesz oryginalne malarstwo, biżuterię, decoupage i mnóstwo innych ciekawych rzeczy.

 

GALERIA QARAT


Z pasji tworzenia, z chęci spełnienia, z radości obdarowania- powstała Galeria Qarat- miejsce spotkań oryginalnych, wykonanych ręcznie i w pojedynczych egzemplarzach przedmiotów. Prawdziwa, artystyczna kopalnia pomysłów- nie znajdziesz tutaj dwóch takich samych wyrobów. Zapraszamy wszystkich do wspólnego odkrywania.

ARTPASJA

Artpasja.pl to strona zrzeszająca artystów rękodzieła tworzących niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju dzieła dla Ciebie i Twoich bliskich. Biżuterię, dodatki oraz dekoracje do Twojego domu. To miejsce, gdzie oryginalne wyroby zostały zebrane w jednym miejscu i są do Twojej dyspozycji.
Artpasja to również miejsce gdzie i Ty możesz spróbować swoich sił jako internetowy artysta. Wystarczy, że zarejestruje się w Artpasji! Serdecznie zapraszamy!